| valy a întrebat:

Muzica pentru botez? ce pot pune? dati-mi si mie niste exemple va rog frumos.sau niste linkuri...niste nume de artisti.am mare nevoie:*nu conteaza genul

6 răspunsuri:
| yoannacri a răspuns:

Ai gasit raspunsul la exemple pentru muzica de botez.As dori si eu exemple de melodii sau numele acelor melodii sau artisti.Multumesc mult.

| yoannacri a răspuns:

Ai gasit raspunsul la exemple pentru muzica de botez.As dori si eu exemple de melodii sau numele acelor melodii sau artisti.Multumesc mult.Id meu de messenger este yoannacri@yahoo.com.Astept raspusuri.