| Here4u a întrebat:

Ne-a spus diriga sa cumparam de Craciun cadouri intre colegi. Mi-a picat un coleg pe nume Vali. Este amuzant,[ma place] este mai incet si-i place fotbalul.Ce i-as putea cumpara?
A spus doamna fara lucruri de igiena corporala[sapun, pasta de dinti, etc.]
Helpp!

Răspuns Câştigător
| MerVeilleuX a răspuns:

Cumpără-i un tricou cu echipa lui de fotbal sau un moşuleţ din acela cântător...

4 răspunsuri:
| doinitsaandronic a răspuns:

Ai putea sai procuri o minge, sau un afis cu echipa preferata de football, sau 2 sau 1 bilet la football, sa stii cu nu e tare scump!

| kidDiana a răspuns:

Ce zici de un parfum sport, de o jucarie cu o minge de fotbal depinde si de personalitatea lui!

| Frostly a răspuns:

Un fular;} Cu echipa lui bine inteleshappy

| Cristinutza18 a răspuns:

Poti sa-i cumperi o minge, niste manusi de portar, un bilet la fotbal, un tricou de fotball