| TraficantaDePufuletzi a întrebat:

'Neata TPU!
Am visat azi noapte-n vis
Ca va pun o intrebare
Intrebare oarecarae...
Ce parere aveti despre mine oare? kisskisskiss

1. Ce parere aveti de poezia creata?
2.Raspundeti la ultimul vers din poezie. DAU fundita!kiss

Răspuns Câştigător
| Antonia90 a răspuns:

Neatabig grin
1. e faina :X are si rima :X te pricepi la poezii :X
2.pai...nu te cunosc dar cred ca esti o persoana draguta, talentata, sentimentala (dupa nume), frumoasa, de treaba!
fundita? Plsss happy
O zi buna!

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sunt 4 versuri, nu e o poezie, continuă mai departe şi poate reuşeşti să faci ceva.
Nu te cunosc, ce părere pot avea?

| valy a răspuns:

Esti de treaba. m-am uitat la raspunsurile tale, si care mai de care amuzante.alea alea.si poezia e dragutahappykiss

| Morenastyle a răspuns:

Am observat ca ai talent la poezi.winking bravo. odata si eu compuneam poezi, dar am renuntat la asta din lipsa de timp si mai ales din lipsa de inspiratie.winking

| 2696 a răspuns:

Nu poti spune ca ai talent la poezii daca poezia ta e doar din 4 versuri si nici speciala intr-un fel...probabil iti place sa scrii poezii si esti o persoana interesanta dar mai ai de lucratwinking