| DoodleEver2 a întrebat:

`Neata TPU!

Cine ma poate ajuta cu cateva recomandari? Am nevoie de un program de facut videoclipuri ( bune de pus pe YouTube ). Sa mearga bine si daca trebuie downloadat sa nu mearga doar o zi sau o saptamana.

Multumesc anticipat, si scuze de eventualele greseli de scriere sau tampenii pe care le-am scris

Răspuns Câştigător
| ViseDestrămate a răspuns:

E bun şi video pad 11 sau Blaze Video Editor.Trebuie downloadate!
O zi plăcută!

| DoodleEver2 explică (pentru ViseDestrămate):

O singura intrebare: Imi poti da tu un link de unde sa il downloadez? Nu de alta dar am frica de virusi deoarece nu este pc meu happy Sau nu e nici o problema daca il downloadez de unde apuc?

| DoodleEver2 explică (pentru ViseDestrămate):

Am luat Videopad 11 :X:X

9 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Nu iti dau unul ci 2.
1:Fraps, majoritatea membrilor de pe youtube (30%) foloses acest program, e gratis si poti sa faci videoclipuri hd.
2:hyper cam 3 e gratuit poti sa faci video hd 20% din membri youtube folosesc acest program.
P.S am aproximat aceste procente cu o eroare de 5%

| DoodleEver2 explică (pentru ゼロの):

Si trebuiesc Downloadate nu?

| ゼロの a răspuns (pentru DoodleEver2):

Da.Dar le descarci de pe site0ul oficial ca sunt gratuite.

| DoodleEver2 explică:

straight face Pe bune? straight face Ce cer eu si ce imi dai tu oh go on

| TeDrq a răspuns (pentru DoodleEver2):

Macar intra si fa-ti cont si v bcu admini ca`s on!

| Florisa a răspuns:

Hey..buna..vei putea gasi astfel de programe cautand pe youtube la tutoriale de descarcare si sa specifici sa fie gratis"free" si versiunea intreaga "full"...si o sa vezi ca vei gasi, inainte uitate la comentariile de la video sa nu fie ceva virus, daca nu este permis comentarii e vrajeala, ai grija sa nu-ti virusezi compu, ma bucur ca te-am ajutat..baftahappy