| VivianneMnt a întrebat:

'Neata TPU! Imi puteti sugera si mie cateva exercitii de improvizatie (teatru) pe care le pot face singura? Cele mai multe primesc funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alexraspunde a răspuns:

Exercitiile de improvizatie vin din imaginatia ta, nu exista anumite improvizatii, exercitiile de improvizatie sunt de mai multe feluri, doua mai exact, singura, si in grup. Tu ai zis ca vrei sa faci singura. Uita-te in oglinda sau filmeaza-te, si fa o improvizatie de genul, ce faci tu de dimineata inainte sa pleci la scoala. Te trezesti, te imbraci, te speli pe dinti, iti faci ghiozdanul, si asa mai departe. Eu am facut teatru, si daca mai ai intrebari legate de teatru, de exercitii de dictie, de improvizatie, de respiratie. Sper ca te-am ajutat. Astept fundita happy

2 răspunsuri:
| Elee a răspuns:

Depinde ce exercitii....gimnastica?

| VivianneMnt explică (pentru Elee):

Improvizatie-teatru