| PrincessGirl000 a întrebat:

Nu am ce face(((ziceti-mi ceva vreo ocupatie interesanta!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste o carte.

| Orhorien a răspuns:

Păi, încearcă să vizionezi un film, ascultă muzică sau pur şi simplu incearcă să te odihneşti.

| Aly2 a răspuns:

Poti sa chemi o prietena la tine sa va jucati diverse lucruri. Daca esti singura poti sa citesti sau sa te uiti la filme, citesti. Poti sa iesi pe afara sa te plimbi, sa faci poze. Poti sa desenezi ceva daca vrei, sa cosi, ba chiar sa scrii o poveste. Lasa-ti imaginatia sa zburde!

| BlueLine a răspuns:

Cauta un film ceva ce iti place si vizioneaza sau cauta un joc interesant tongue

| brabbit24 a răspuns:

Fumeaza niste iarba. nu o sa ai timp sa faci tot ce iti vine in mintewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io ma uit la filme cand ma plictisesc

| Rox08 a răspuns:

Eu citesc ceva interesant!

Have fun!