| SchizoflaiiColorati213 a întrebat:

Imi ziceti si mie o tinuta de skater? Multumesc. Cea mai interesanta are funda.

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Nu iti pot da modele exacte de haine, dar iti pot spune ce obisnuiam eu sa port. Toamna si primavara imbracam un hanorac larg, alaturi de o pereche de pantaloni la fel de largi si o pereche de skateri, prefer America Skate.

Pentru vara poti opta pentru pantaloni scurti, insa nu de blugi sau de fas, ceva larg, din nou. Poti adauga si un tricou cu o marime mai mare si iarasi skateri.

Vorbesc despre haine largi pentru ca aceasta este moda in randul skaterilor din lume

2 răspunsuri:
| TheScamy a răspuns:

LooL!@apples! Deci cea mai tare poza vazut vreo data!