| DaciaRomania a întrebat:

Nu e plictisitor să trebuiască să faci Revelionul cu părinții acasă (adică că nu te lasă să faci cu prietenii sau altundeva, etc)?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deloc, este chiar odihnitor si relaxant.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Este

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ba da. Dar și cu alții poate fi plictisitor.

| VoidEternal a răspuns:

Ba da. Dar până nu ești suficient de mare...

| ReddY25 a răspuns:

Nu e

| mont a răspuns:

Este dar totusi in epoca actuala avem internet, cu siguranta ai si tu odata ce poti posta aici deci nu e chiar cu parintii sau singur happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă sa mai aștepți pana vei deveni major!

| Ilovedinero a răspuns:

Depinde, poate faci ceva frumos cu parintii.Eu pana la 14 ani il faceam cu parintii si mergeam cu tata si pușcam petarde si artificii, era amuzant si vand fugeam de politie caci unele nu erau tocmai legale

| oceanoflove a răspuns:

Gandeste-te ca exista si oameni saraci care abia mai prind ziua de maine pentru ei noaptea de revelion e o noapte in care dorm ca oricare alta ca de distracție nici nu se pune problema.