| Iriiiii a întrebat:

Nu imi mai merge sunetul! aseara a mers perfect, nu a avut nimic dar azi dimineata cand am deschis winamp-ul cand dau click pe o melodie imi zice "Bad DirectSound driver.Please install proper drivers or select device in configuration ". ce inseamna asta? am facut eu ceva? nici pe youtube nu merge. ce pot face sa mearga?

6 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Reinstaleaza driverul audio

| furios4you a răspuns:

Id furios4you si te ajut

| Andrew81003 a răspuns:

Nu stiu nici eu fiindca mi-am reinstalat driverul si tot nu merge. Ajutor!

| WallyStanciu a răspuns:

Instaleaza-ti din nou driver-ul de sunet.Il ai pe CD-urile date de la calculator.