| Adina23585 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cat mai este si vine vacanta de vara? adica zilele exacte.

Răspuns Câştigător
| eutunoilafilm a răspuns:

Nu! Mai sunt exact 61 de zile.

| Diiiia a răspuns (pentru eutunoilafilm):

Vacanta se ia pe 22 nu cum se lua pana acum!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Vacanta de vara se ia pe 11 sau pe 18 iunie. Fa si tu calcululblushing.

Sper ca te-am ajutatoh go on
Sa ne spui si noua cand aflii cu exactitate

| Cartitza a răspuns:

Buna!
Mai sunt 62 de zile fara aceasta.
Funda?

| mirelalola a răspuns:

Fara nici o vacanta si simbata i duminica a mai ramas 20 de zile dar cu toate acestea mai sunt 1 si vreo citeva zile...

| Colgary a răspuns:

Pai vacanta incepe in 22 iunie care e vinerea. Deci e ultima zi de scoala. Practic mai sunt 69 de zile, iar scoala incepe pe 9 septembrie.

| Colgary a răspuns:

Din pacate mai sunt 68 de zile, ieri erau 69, nicidecum 61. Calculati si voi, daca scoala se termina pe 22. Anul asta semestrul II are o saptamana in plus fata de anul trecut, deci nu se termina pe 11 sau 18 iunie, ci pe 22.