| mcrenma a întrebat:

Nu mai vad avatarele celor din lista mea, si nici pe al meu. Stie cineva de ce?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da-i CTRL + R in fereastra principala si o sa faca refresh si la avatare.
bifeaza optiunea: show other people's display images on my Messenger List" de la preference.
http://get.adobe.com/flashplayer/ flash player si instaleaza-l separat.Iar in legatura cu avatarele poate ai firewalul din windows activat.Sau alt firewall care blocheaza ceva de la yahoo.Incearca sa dezactivezi firewalul din windows.
Daca nici una din variante nu merge inseamna ca este de la providerul tau de internet!

| mgtow a răspuns:

Problema de yahoo serverul.

| dannys a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu.Si nu stiu care este cauza.

| Ingerasull99 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu si nu sunt singurul din lista mea cu aceeasi buba, e problema de la yahoo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza internetuluiwinking