| miky234 a întrebat:

Cine mai are probleme cu yahoo messengeru'? sau doar eu am? de cateva zile nu pot sa mai vad avatarele celor ce ii am in lista? am dezinstalat messengeru dar tot la fel patesc? stie cineva ceva? mersi

5 răspunsuri:
| andy_3286 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta de cateva zile, am crezut ca e de la mine, dar vad ca si altii patesc la fel...

| Mihai8711 a răspuns:

Asta s-ar putea sa fie pentru c aai foarte multi useri in lista si de aia nu e de la nimic altceva

| Cristina788 a răspuns:

Pentru a aparea poza de la avatar trebuie sa vb cu ei;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel... probabil e de la yahoo...

| miky234 explică:

Am 40...nu cred ca e mult