| LonelyGirl01 a întrebat:

Nu pot sa ma joc Dr house critical cases pe facebook. De fiecare data cand dau click pe joc imi apare o fereastra "approve" "reject" "help" si orice as apasa, partea in care trebuie sa apara jocul se face alba. Vreo idee cum as putea sa rezolv?

1 răspuns:
| camelliiaa a răspuns:

Buna asa mi se intampla si mie in momentul de fata.dar eu apas tot timpul cand imi apare pe reject.si dispare. doar ca apare cam des si asta este enervant probabil este din cauza windows-ului nu stiu ce sa spun