| MadnessCaffe a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul.Nu mai pot accesa Task Manager (prin ctrl+alt+delete), cand intru pe messenger si deschid o fereastra pentru a vorbi cu cineva se blocheaza PC-ul si dupa se inchide messenger-ul, cand am incercat sa instalez alta versiune de messenger s-a inchis instalarea.Am dat o scanare cu Nod32 pe toate partitiile si nu mi-a gasit nimica, totul curat.Va rog frumos sa ma ajutati daca stiti vreo solutie in afara de formatare.

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Daca nu poti accesa cu Ctrl+alt+delete incearca cu ctrl+shift+esc si asta e un mod.

| MadnessCaffe explică:

Multumesc, merge chestia cu ctrl+alt+delete, dar nu asta era problema, pot sa deschid run si sa scriu taskmgr si il deschid, chestia e ca nu pot sta nici pe mess happy