| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Buna TPU am o problema. nu mai merg programele de genu instalarii operei nu merg. dau sa le instalez si nu merg se blocheaza si asa raman. yahoo messengeru dau sa-l instalez si nici nu intra chestia aia cand se instaleaza ...va rog ajutati`ma. ce metode stiti in afara de reinstalarea windowsului?

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Fa un update la windows ca sa iti actualizeze installerul la Windows Installer 4. 5. Cred ca asta e ultima versiune.

| dantedante a răspuns:

Banuiesc ca le ai downloadat de pe net schimba numele la folderul unde ti le salveaza cand le dai,, jos,, ex : daca dadeai,, jos,, in folderul,, downloads schimba numele cu oricare alt nume A sta ar fi o solutie simpla daca nu merge imi pare rau