| ZeroIdeiDăNume a întrebat:

Stie cineva un messenger la care sa nu mai trebuiasca sa intru pe alte siteuri de verificat daca este pe invisible, etc. pentru a vedea cine e pe invizibil, sa aiba messengerul incorporata aceasta functie, adica sa ii vad online si pe aceia care sunt invizibil?

3 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Nu exista inca asa ceva, dar este un program care tii arata si pe cei online si invisible.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ymessenger.ablog.ro

| Greenovidiu a răspuns:

Nu stiu daca este vreo versiune de messenger care sa aiba aceasta functie, insa daca este, acea versiune este Yahoo Messenger 11 cu siguranta. Este ultima versiune lansata. Inca nu am testat-o, insa merita incercata. Daca nici YM11 nu are acesta functie, nicio alta versiune nu o are!
Link: http://messenger.yahoo.com/beta/win