| taineamea a întrebat:

Am cautat pe cineva cu un program de detectare sa vad daca e pe yahoo messenger si imi arata ca e offline, dar la mine in lista apare online. Eu stau pe invisible si programul imi arata exact asta. Cum de nu imi arata la acea persoana ca e online sau invisible? E posibil sa stea pe multi messenger sau pe o alta platforma de messenger?

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Depinde de id, poate cum ai zis tu, sa stea pe multi mess, ori, site-ul este prost, sau programul, cum vrei, sunt si altele false, care arata doar offline, chiar daca esti online, eu am patit, am probat cu o pers care era online, si tot offline imi arata.

| taineamea explică (pentru MenInShadow):

Programul merge foarte bine m-am cautat si pe mine si ma arata invisible si cu alte doua persoane care sunt online si arata ca sunt online. Pe una am rugat-o sa treaca pe rand online->invisible->offline->online si mi-a aratat corect de fiecare data doar acel id pe care l-am cautat imi apare offline desi este online. Mai poate cumva sa stea de pe telefon si astfel sa nu-mi arate programul ca e online?

| MenInShadow a răspuns (pentru taineamea):

Sa stea de pe tel, da poate, dar ar trebui sa-ti apara acolo undeva ca este de pe tel.
Daca nu, nu stiu altfel...

| taineamea explică (pentru MenInShadow):

Nu arata ca e pe telefon asta e treaba, la cei care sunt arata. Eu nu folosesc multi messenger si m-am gandit ca poate din cauza asta ca din cate am inteles cu acela poti fi offline pe un mess, online pe altul etc. Multumesc pentru raspunsuri! happy

| 3dy a răspuns:

Deci el ti-a dat numai tie online da el a iesit depe mess.ami dai funda?

| taineamea explică (pentru 3dy):

laughing Nu ai funda pentru ca nu sta pe invisible ca sa-mi dea doar mie online; daca era invisible programul imi arata asta cum imi arata mie ca sunt invisible; dar programul imi arata ca e offline (desi e online pentru mine) si eu invisible (si asta e corect). Programul nu da erori! Mai incearca pentru funda!winking