| YLLL a întrebat:

Nu stiu ce are Photoshop dar cand intru pe el apar mai multe erori si dau la fiecare enter. iar dupa ce pun poza apare inca o eroare si daca dau enter dispare photoshopul. nu stiu ce are. ma puteti ajuta?big grin:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge-l si apoi incarcal din nou;

Bafta happy

3 răspunsuri:
| liliana83 a răspuns:

Ai grija la virusi, posibil atunci cand dai enter si nu reusesti sa intri iti baga virusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il folosesc destul de des si nu mi s-a intamplat niciodata asta. Poate ca nu l-ai instalat corect sau versiunea pe care ai luat-o nu este buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi pentru fundita