| OnWeed a întrebat:

am si eu o intrebare, sunt mai nou pe site si nu prea stiu cum merge treaba pe aici si am o problema. Eu aveam 4 sau 5 raspunsuri castigatoare... dar astazi cand m-am uitat din nou am vazut ca am doar 3... Cum de s-a intamplat asta?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Au fost sterse acele intrebari la care tu ai dat raspunsurile castigatoare. Se iau in calcul punctele si raspunsurile corecte dar nu si funditele.

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Au fost sterse intrebarile unde tu aveai raspunsurile catigatoare happy

nony
| nony a răspuns:

Da.Eu ¨oficial¨am 255 raspunsuri castigatoare, dar la punctaj scrie ca am 260. Unde sunt alea 5? Exact cum ti-am spus, intrebarea a fost stearsa. Tu ai 3 raspunsuri oficiale, dar la punctaj ai 4.Verifica singurel.

| Cryssy a răspuns:

Buna. S-au sters din intrebarile la care aveai raspuns castigator. happy

| OnWeed explică:

Pai din cate am observat am tot 82 de raspunsuri ca inainte daca nu gresesc. Sa inteleg ca daca se sterg intrebarile, raspunsurile contorizate raman dar "funditele" primite se sterg odata cu intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acele întrebări nu au respectat politica site-ului şi au fost şterse, deci şi răspunsurile oferite.
Citeşte politica acestui site şi vei înţelege foarte bine cum este aici.
Pa, pa.