| Ana a întrebat:

azi dimineata aveam 19 raspunsuri castigatoare, iar acum am 18, ce s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

I s-a sters cuiva o intrebare la care ai avut raspuns castigator.

| Arthur a răspuns:

E posibil sa isi fi sters cineva intrebarea. Am patit si eu de mai multe ori.

| User a răspuns:

Frauda! Da-o-n judecata pe Ralucadevil

| angelinthedark a răspuns:

Cred ca ti-am furat-o eu ca nu am si am putina nevoie de o funda portocalie, nu ti-o mai daulaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utilizatorul care ti-a premiat un raspuns si-a sters intrebarea unde raspunsul castigator era al tau si de aceea nu mai ai acum acea funditawinking. Ni se intampla tuturor, cateodatawinking.