| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa ii fac cadou unei colege...foaarte bune prietene.
Din start ii iau un buchet de flori...dar nu stiu ce sa ii mai iau pe langa.
Funda pentru idei.

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Acum un an sau 2, am daruit celei mai bune prietene ale mele un tricou alb pe care am scris cu markerul expresii amuzante de la diferite intamplari prin care am trecut impreuna. A fost foarte surprinsa si reactia ei a fost super. Tin minte ca l-a purtat la petrecerea sa. Bafta!

5 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Cred ca un tricou dragut ar fi ok.

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Man nu sarii asa pe ea direct cu buchetul cu flori laughing ceva mai discret de ex 1 floare dar frumoasa nu cu buchetullaughing

| Future1234 a răspuns:

Ceva simplu, frumos.Te bazezi pe hobbyurile ei. Daca ii place sa citeasca, iai o carte, ii place sa se machieze, iai un rimel sau ceva..si tot asa.In general ti-as spune sa iei ce iti place tie.Eu m`as baza pe o carte interesanta, sau un tricou.Bratarile sau lanticurile spun ca sunt si ele ok. Orice ar fi, sa stii ca gestul conteaza:*

| Alex2500 a răspuns:

Tu ii cunosti gusturile cel mai bine.
Poti sa ii cumperi o geanta pe stilul ei; poate o trusa de make-up. Depinde si de cati banuti esti dispusa sa dai.

O cana personalizata cu un actor preferat ar fi o idee. Eu am primit ceva de genul si am fost foarte fericita si surprinsa!happy

O agenda personalizata sau poate o bluzita.

O alta varianta sunt bijuteriile. O bratara de argint de exemplu. Sunt relativ ieftine in functie de model.

Succes! Sunt sigura ca orice i-ai cumpara, o sa ii placa foarte mult!