| Antonia90 a întrebat:

Nu stiu ce tot are messengerul.Cand am intrat acum cateva minute aveam in Address Book 11 persoane care cica eu i-am sters din lista, dar de fapt nu i-am sters eu angry. i s-a mai intamplat cuiva? ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Antonia90 explică:

@Mara_8487, nu cred ca imi stie cineva parola, pentru ca daca o stia ar fi facut mai multe chestii nu doar sa imi stearga adrese de mess. oh go on.

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Poate stie cineva parola ta si iti sterge persoanele...schimba-ti parola si o sa vezi ca nu se mai intampla...(daca se mai intampla poate e mess-ul de vina instaleazal din nou!)

Întrebări recente