| flavius0007 a întrebat:

Azi dimineata am intrat pe messenger si pur si simplu mi s-au sters toate id-urile. aveam vreo 350 de persoane iar acum lista mea este goala! Are cineva idee ce s-a intamplat?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Exista doua variante:
a.Ti sa aflat parola.
b.A patit ceva messengerul tau de ti s-a intamplat asta.Cautati in adress bok sa vezi daca ii ai acolo. Daca nu, incearca sa adaugi ca prieteni idurile pe care le mai tii minte, iar in rest te descurci.
O zi buna!

| Cosmin1I a răspuns:

Eroare yahoo.Incearca sa cauti in Adress book sau prin email.Zic eroare caci nu esti primul de care am auzit si mi s-a intamplat si mie.

| mariuKa333 a răspuns:

Poate ca cineva ti-a aflat parola si a intrat pe mess-ul tau si ti le-a sters sau altceva!