| TpuNoName123 a întrebat:

Nu suport să mă copieze cineva :@! Voi?!
Mai ales la lucruri la care ţin.
Scuze de întrebare [ Plictiseală]

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci invata-o sa se copieze singura cu o lectie de educatie in stil ceausesc. Eu sunt liber ca pasarea din cer si nu sunt copiat de nimeni.

| Siracuzia a răspuns:

De cele mai multe ori, cei mai buni sunt mereu copiati.Trec aproape zilnic prin asta...si desi imi calca in picioare orgoliul, am inceput sa ma obisnuiesc cu asta.

| thegatekeeper a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, insa nu la modul exagerat, cand cineva incearca sa fie exact ca mine. Doar la lucruri marunte, iar acelea nu ma deranjeaza, fiindca daca iti place ceva ce ai vazut la o persoana e normal sa vrei si tu sa ai/ sa faci lucrul respectiv. M-ar deranja daca cineva m-ar copia la modul exagerat, ceea ce ar fi total aiurea si ar arata cat de lipsita de personalitate e acea persoana.