| XxLauraVaZambestexX a întrebat:

am o intrebare, mor de plictiseala, ce sa fac? sad
FUNDA pentru cel mai bun si vot pentru toti.winking (scuze categoria)

5 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Iesi cu prietenii la o plimbare prin parc sau la un suc in oras,ori citesti... orice vrei, downloadezi un film de pe net pe care nu l-ai vazut si te uiti frumusel la el, sau joci cartihappy

| Zapacitaaaa a răspuns:

Sa te uiti la un film (de preferat o comedie) si asa uiti de plictiseala, poti sa iti faci manichiura si pedichiura, sa mergi la cumparaturi, sa iesi cu prietenele in oras, sper ca ti-am fost de folos

| lollyd a răspuns:

Ok uite ce fac eu atunci cand ma plictisescsadin primul rand depinde si de ce iti place tie)Deci poti incerca sa gatesti ceva.Nu ceva extravagant pur si simplu cartofi prajiti, paine prajita ce vrei tu.Te poti uita la filmulete sau poze cu tine de cand erai mica.Sigur te va ajuta asta.Te poti uita la ce mai e nou despre vedeta ta preferata.Citeste glume.Uita-te pe net la poze cu haine sau mai stiu eu ce. Danseaza, canta, fa o plimbare pana in parc. Poti scrie o poveste.Suna o prietena sa iesiti cu rolele sau bitza.Si crede-ma nu ai cum sa te plictisest. Distractie placuta!

| andreea171998 a răspuns:

Sa citesti,sa te plimbi cu bicicleta,sa te uiti la televizor,sa te joci pe calculator,sa stai pe mess,sa iesi cu preietenele,sa mergi la un film,sa mergi in mall,sa faci shopping,sa faci sport,sa faci curateniasad,sa iti iei un job de vara,sa iesi cu catelul,sa mai faci si teme, sa mergi in parc, sa vorbesti la telefon etc.Sunt foarte multe idei.

| daryus2221 a răspuns:

Pai joacate pe calculator, mergi cu bicicleta, iesi cu prietini in oras sau raspunzi la intrebari. big grin