| Roxii33 a întrebat:

Heiii
O amintire placuta din viata voastra happy

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Heii Roxiiwinking
Fiecare clipa sa stii ca e frumoasa daca stim cum sa ne traim viata, deci in viitor va fi o amintire frumoasa!winking

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

In fiecare zi e un moment frumos --> http://www.youtube.com/watch?v=M6g4D4dStmY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. O cutie de petarde. Tigani in pubela. Explozii in pubela.

| Ruxie a răspuns:

1. In ultima zi de vara, eu si prietenii mei am luat un carut de la LIDL si ne-am plimbat cu el prin tot orasul.

2. Am mers la magazin si am intrebat-o pe vanzatoare :
- Aveti inghetata Joe?
- Da, mi-a raspuns.
- Atunci dati-mi o punga de pufuleti.

3. Eram in autobuz cu 2 prieteni, Geanina si Edi, si am inceput sa ne holbam la un om de pe scaunul din fata noastra. Persoana respectiva a inceput sa se uite in stanga si-n dreapta, probabil zicand " Ce vor ciudatii astia? " laughing.

4. Pe strada mereu faceam cu mana la tiruri, si ne bucuram asa de tare daca ne raspundeau. ( Fie ca ne faceau cu mana sau claxonau )

Am mai multe amintiri din vara asta, dar nu-mi vin in cap acum.

| Latinmoon a răspuns (pentru Ruxie):

Like pentru faza cu vanzatoarea laughing.