| Alex91 a întrebat:

O intrebare
Ce discutii credeti ca sunt ok sa porti cu o fata pe care nu o cunosti
Adica ea iti zice ceau. vine langa tine si pa... tu vb cu ea si eu zice da, nu...
Ma cam enerveaza fazele astea si sunt momente de pauza ff penibile.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salut ce faci mai papusica cum iti merge in viata? MIe asa si asa arati bine esti frumoasa si vreau sa te cunosc mai binewinking incepe cu asta si apoi dati tu drumul

Răspuns utilizator avertizat
| LovعlyFeelings a răspuns:

Buna, Alex! Asa mi se int. si mie in prezent cu un baiat laughing.
Daca iti place de ea, spune`i! - In general, baietii fac primul pas.
Ce discutii ar trebui sa porti cu ea?
1. Ii faci complimente despre cum arata.
2. O intrebi de viata personala.
3. Eventual, o inviti sa iesiti la o plimbare cu rolele / bicicleta sau orice alt obiect sportiv impreuna cu alti prieteni DAR : asigura`te ca ea vine doar cu fete iar tu vi cu mai multi baieti care deja sunt impreuna cu cineva, astfel, trebuie s`o bagi in seama.
In final, poate ii poti cere nr. de telefon sa-i mai ceri o intalnire sau de astea... Poate chiar ID`ul.
Orice faci, fi natural!