| Zozolle a întrebat:

O porecla pentru miinee `? Numele meu este Eliana happy. Dau fundita la cele mai frumoase happy.

Răspuns Câştigător
| Anastasiaa a răspuns:

Elii, Lia, Aly, Ana, Anii, Lili, ili, Li, Iana, Lana, Liana, Nana, Ela, Elina, Lina, Lilia, Lilica, Lele, Ele, Anelie (nu citi asa cum se scrie, ci cu accent laughing ), si cam atat imi vin in minte laughing.

9 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Elodia

| Mary Marry a răspuns:

Buna! happy Tin sa precizez ca ai un nume foarte frumos. happy
Pai ce zici de:
Eli
Lily
Lia
Ana
Liana
Any
Ela
Lena
Lina
Elena
Eloa
Ania
Lana
Mie mi se par sweet astea. love struckx Sper ca si tie iti plac
Pa! happy

| haiZI a răspuns:

Ai un nume frumos, la ce iti trebuie porecla fata draga.pa

| sebweb a răspuns:

Eli
Lia
Ana

| Coco_3708 a răspuns:

Eli, Ela, Buburuza, Ghinda. intelegi tu poreclele se dau de obicei in functie de o amintire sau dupa cum arati. porecla este de fapt o eticheta nu prea ai cum sa ti-o pui tu

| guardianangel a răspuns:

Ely, ela, emy, eny, lia, elvy

| Bella_6044 a răspuns:

Eliiii
Ela
Elu

| 101010 a răspuns:

Ely, elis, Ela, Elenis, Lia sau simplu ELIANA! Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite. sh pe mine ma cheama Eliana. Sh eu am multe porecle. Cum ar fi : Ely, Elly [asta imi place cum se scrie], Lil, Lily. Asa ma striga ori parintii, ori colegii, chiar sh profii. Sh stii ce inseamna numele? "Eliana" = Soare sau porecla "Eli" = Dumnezeu. Este un nume foarte frms. Mama a avut o alegere buna cand mi-a ales acest nume; x.