| Her010 a întrebat:

O porecla. ToT incerc sa gasesc una dar nu am reusit cea ma frumoasa primeste funda. Porecla sa fie un nume dragut.(De fata ) funda + vot.happy

Răspuns Câştigător
| ƒαηтαααα a răspuns:

Pinky
Bluu
Zuza
Zepe
Doza
Tzigga
Xoxo
Kama
Kamy
Jeleulaughinglove struck
In general poreclele provin de la prieteni cum este a mea "Fanta" este o poveste lunga cu porecla mealaughingTi'am zis poreclele ti le pun prietenii sau poti folosi o alintatura care ti'o spun parintiihappysau prietenii Mie sincer imi place porecla Jeleulove struck E dulceeelaughing Acum depinde si de tinehappy

| MrsDraguttza a răspuns (pentru ƒαηтαααα):

Imi spui si mie povestea cu porecla ta?
Te rog? 0:-)

| ƒαηтαααα a răspuns (pentru MrsDraguttza):

Pffflaughinge mult de povestitlaughing

| Onisoor a răspuns (pentru ƒαηтαααα):

Da si eu vreau sa aflu povestea poreclei tale!

| ƒαηтαααα a răspuns (pentru Onisoor):

Pffff dc vrea toata lumea sa afle povestea mea?laughing

| Onisoor a răspuns (pentru ƒαηтαααα):

Pentru ca ne-ai facu8t curioase!

| ƒαηтαααα a răspuns (pentru Onisoor):

Off doamnerolling eyeslaughing

| Onisoor a răspuns (pentru ƒαηтαααα):

Vreiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? Te rooooooog! rolling on the floor

| ƒαηтαααα a răspuns (pentru Onisoor):

Pai... Totu a inceput cand de ziua mea ma intrebau prietenii ce cadou vreau si nu stiam ce sa le spun si pana la urma le'am spus sa'mi aduca 9 baxuri de doze de fanta cu portocalelaughingsi chiar asa sa si intamplat si dupa m'a provocat din alea 9 baxuri sa beau 6 toate dozele pana la fund si le'am baut fiind si putin beatarolling on the floorblushing in seara aia ziceam numai "Vreau fanta fanta fanta cu gust de portocale multe doze de fantaaaaaaaaaaa" a pornit de la mai multe chestii porecla asta aveam o perioada cand beam numai doze de suc fanta si cand ma intrebau prietenii ce fac si unde sunt le spuneam ca sunt in oras la o fantalaughing dupa fratele meu mi-a turnat suc fanta in cap ca sa'mi straluceasca parullaughingda o pl ca era vai de capu lui saracu par in fine au fost mai multe chestiilaughingsau cand trageau prietenii de mine sa merg cu ei in oras si imi era lene le spuneam "dai o fanta daca vrei sa merg"laughing

| MrsDraguttza a răspuns (pentru ƒαηтαααα):

Cand ai timp

26 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Pe mine ma cheama ligia iar porecla mea este lili
Numele meu de alint este ligi si intr-o zi o colega s-a grabit si mi-a zis lili si de atunci tot asa

Biscuitel happy

| amiileila a răspuns:

Pisa, Lucy, Pixie, Kiki, Gorgorica, Honey Bunny...

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Bella
Cece(sisi)
Loca

| Spitz10 a răspuns:

Eazy(se citeste izi)

| bebelusha93 a răspuns:

Micuta:
Bebe;
Scumpi;
Zuza;
Zuzu
Smiley;
Bezeluta;
Piscotel;
Piticot.
DeeDee;
Bubu;
Bubulina.
Bombonica.
Kinder.
Kitty.
Si cam atatea imi trec rpin minte acum

| alma17angel a răspuns:

Salut! De exemplu, pe mine ma cheama Alma. Mi se zice Almette.Stiu,e un nume haios.

| PiszyMich a răspuns:

Gfd

| PiszyMich a răspuns:

Gfdg

| PiszyMich a răspuns:

Gfdgj

| PiszyMich a răspuns:

Gfdgjhhhhhhh

| PiszyMich a răspuns:

Gfdgjhhhhhhh

| PiszyMich a răspuns:

Gfdgjhhhhh

| ClaudiiaB a răspuns:

Bunny boo. Sau Honey Bunny. Sper ca te-au ajutat :*

| ionica06 a răspuns:

Miki
Cryssa
Mata

| mateiluisa a răspuns:

Truli; duda; coco; dea; mini; creata; mony; etc dar ..pentru ce nume vrei o porecla?:d mai intai?

| Saby_Sabinic_1997 a răspuns:

Poate sa fie Shasha