| TheWho a întrebat:

Cum te alinta ceilalti? Dar porecla?

Cel mai frumos alint sau cea mai frumoasa porecla primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Daniella13 a răspuns:

Strumf, Inimuta, Unghiuta, Copilash, Bebitza, Danutza, Mayy
iar pentru ca veni vorba de alcol: spiirt! laughing)

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai frumos alint primit a fost Alexutu. Familia ma alinta Jojo.

| JustMe a răspuns:

Alint: Anny, Anitutz
Porecla: Betziva(poveste lungaoh go on)

| Vizitiul a răspuns:

Pe mine nu ma alinta nimeni. Cat despre porecla, mi se spune "alcool in sange", pentru simplul fapt ca obisnuiesc sa consum alcool in cantitati exacerbate (nu in fiecare zi, doar ocazional.)
Apropo, se putea posta intrebarea si fara apelativul "fundita" la sfarsit.

| nobody_9468 a răspuns:

Am multe porecle sau cum s'or numi.Anuca,moatmoazel{e in franceza, dar nu stiu cum se scriestraight face, rusine mea}, pitica{chiar daca sunt inalta}, parasuta micalaughing. Cam atat imi vin in minte momentan, uitasem si pitzi mi se mai zicelaughing.

Bafta.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Alint:Andu(Ma numesc Andreea), Bubu
Porecla:Frumusik(pentru ca sunt frumoasa) sau Pisicutza(eu mereu ii zgariii pe cei care ma enerveaza)
Dar imi amintesc ca in clasa 1 doamna profesoara de engleza imi spunea Trompeta pentru ca eram pitigaiata.

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Prietenii imi spun Bubulina.

| KimY a răspuns:

Pe mine ma cheama :Simona
Alint:Mona, Symo, Zana, Zuza
Porecla:Shmilka, Mono(poveste lunga oh go on )

| IrenneDrt a răspuns:

Mi'e prietenul imi spune gradi laughing si ceilalti didy

| meioana a răspuns:

Maimutzicalaughing ma alinta prietenul meu:-p

| Cleona a răspuns:

Multi imi zic Rafy.

| Snicker a răspuns:

Buna,
pai pe mine ma alinta Olen/Olenutza, iar porecla este Pickylaughing, pentru ca mi-am speriat odata prietenii cu latratul meulaughing, care seamana perfect cu al unui caine...si de aici mi-au zis Picky, plus ca inainte profesorul de mate imi spunea Chipi.Si s-au inversat niste litere si a juns Picky care se leaga si de faza pe care le-am facut-o prietenilorlaughing.

Pe tine cum te alinta ceilalti si ce porecla ai? Sunt chiar cuioasa.astept sa vad ce raspunzi.
XOXO, papa

| Lolittaa a răspuns:

Mi se spune JoJo

| Nata_9789 a răspuns:

Nia ne ziceu cind eram mica pupok big grin big grin big grin.

| madautzaxD a răspuns:

Madaraised eyebrows mie mi se pare a fi intrebare de aia de copii mici gen: daca sti raspunsul primesti o acadea\dancingstraight face

| kidda97 a răspuns:

Poi eu ma numesc Oana-Nicoleta...Alint:Onicutza
Porecla:Bambino

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Giks.sau gispanu ...si mai imi zice iubyta mitzi

| Camelia_8424 a răspuns:

Ma cheama Camelia si ma alinta Camitza, Calelusa sau Cmelusule. Poreclesaduna groaznica) Satana(nu mai stiu de ce) si Megastar(pentru ca eu cant)winking

| mayutza a răspuns:

Numele meu e Maria dar poreclele pee care le am nu au nici o legatura cu numele, poate doar unele: Zimbareata!happy, Soare, Cela, Cica, Doamna Tepesh. happy cam atit!