| Oanapisipisi a întrebat:

O "prietena" incearca sa-mi fure cea mai buna prietena.
Ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
| mosw a răspuns:

Daca i-ti este prietena adevarata asa veti ramane indiferent de alte si zise ''prietene''

| Oanapisipisi explică (pentru mosw):

Eu tot incerc sa imi fac cea mai buna prietena sa nu "cada in gherele" ei, si daca ii spun celei mai bune prietene va crede ca sunt geloasa si nici asa nu-i bine.

5 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Ar trebui s-o avertizezi pe cea mai buna prietena cu, ce vrea sa faca. Sa stie la ce sa se astepte. Si, spune-i prietenei, ca, oricat ar incerca sa va desparta, nu o sa poata. Lantul unei prietenii e bine strans si nu se poate rupe asa de usor happy Nu te da batuta si nu o lasa sa isi duca planul pana la bun sfarsit.

| pbsolver a răspuns:

Mergi la politie si reclama rapirea

| CataaS a răspuns:

Daca chiar e cea mai buna prietena, nu va reusi sa o fure.

| Ionut_Leustean_2000 a răspuns:

Pai incearca sa o lasi pe prietena ta sa se duca la cealalta PRIETENA si dupa maxim 1 luna va veni inapoi la tine