| tibimania a întrebat:

Funda cui imi spune cel mai bun status pentru unu' care vrea sa imi fure prietena

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Imi primul rand, prietena nu e un obiect sa ti-o fure, daca se combina cu el, e decizia ei.
In al doilea rand ignoranta doare cel mai tare! Daca pui status pentru el o sa isi dea seama ca te-a enervat si ca ii dai importanta si poate doar asta isi dorea. Ignora-l si asa dovedesti ca ai incredere in tine si in iubita ta.

| RareşTPUro a răspuns:

1.Stai asa, omule nu te ambala ca asta e gagica mea.
2. Daca te dai la femeia mea, intri in mare belea.

| cristimihailov a răspuns:

Roaga-l sa o ia. Macar stii cum stai.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Ai grija e "ocupata"
Vezi-ti de lungul nasului
Nu pune mana ARDE!