| Marii a întrebat:

O prietena spune ca face sport inainte de culcare, este bine?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Nu e prea bine chiar inainte de culcare, asa cum nu e bine nici sa mananci chiar inainte de culcare.mai bine inainte cu 2-3 ore. sportul seara te poate agita si nu vei mai avea un somn prea linistit. ia in considerare acest raspuns, sfatul l-am primit si eu de la un medic foarte bun happy

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca sportul e bun in orice moment.

| Ben. a răspuns:

Nu.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca face si dragoste / sex dupa aia, e sanatate curata! Bravo ei!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Poate. o ia somnu' mai repede ca pica lata de obosealahee hee

| alexa a răspuns:

Da este foarte bine
si mai ales sa nu te culci imediat dupa masawinking
poti face cateva exercitii pentru abdomen, pentru fese, unele usoare nu trebuie acum sa te obosestiwinking
bafta

| Marii explică:

Pot primi si o explicatie?

| greg a răspuns:

Normal ca e binewinking
Si baietii fac abdomene sau flotari inainte de culcare si iti zic ca e f bine.

| andreea_8479 a răspuns:

Sportul este benefic in orice moment...inainte de culcare. daca incerci cv relaxant va fi ff bine.cateva abdomene, aerobic chiarwinkingar fi bine...ai dormi mai linistitawinking
mai bei sh un ceai caldutz pana sa t bagi la somn sau un pahar d lapte cald.totul va fi Okwinking

| geo1 a răspuns:

Depinde ce face. niste abdomene, hai ca mai merge. sotul meu e profesor de sport si i am adresat o intrebare asemanatoare si nu prea a fost de acord cu asta. la cata nebunie e in tara asta si la cat stres si alergatura e, toata ziua facem sport. in orice caz, cel mai recomandat e dimineata la trezire - inviorarea de dimineata.

| EUUUUUUUUUUUUUUUUU a răspuns:

Eu fac abdomene inainte sa ma dorm. si nu am intampinat probleme!