| jellyjumper a întrebat:

O sa plec peste cateva zile in tabara si as vrea si eu niste farse dar nu clasice va rog...cat mai originale daca se poate in care "victima" sa fie cat mai surprinsa,confuza, speriata posibilhappy *Funda

3 răspunsuri:
| EddyEnergyStar a răspuns:

-Il dai cu ruj cand dorm,
-dimineata pune.le apa(pe cand dorm) in papuci
- bate papucii de noapte cu tinte in dusumeawinking
-Daca te cazezi la cabana, noaptea poti sa le arunci cateva lucruri(ceanta, rucsacul)pe geam si zici dimineata ca a intrat ursul...

| emyy31 a răspuns:

1.pai ai putea sa ii faci niste bubite pe fata cu un marker rosu si sa ii sp a 2 zi ca a fost veke mancarea.2.sa ii pui pasta de dinti in palma si sa il gadili cu ceva prin par s-au pe fata.3.ai putea sa il makezi sa arate ft urat.

| AnaSerena a răspuns:

Pune-i alarma sa sune la miezul noptii, cand doarme mai linistit sau pune ceva alunecos pe jos, ca atunci cand se trezeste de dimineata somnoros sa alunece laughing