| roxystomp a întrebat:

Luni plec intr-o excursie de 3 zile la Deva cu scoala si cum dintr-o intamplare include si 1 aprilie as vrea niste idei de farse mai originale. Si alte idei pentru o excursie de neuitat!

1 răspuns:
| LittleEvil666 a răspuns:

Din moment ce ti le zicem noi si tu le copiezi nu pot fi originale.dar sa trecem la ale noastre.
1. Daca stii pe cineva care doarme adanc al luati usor cu salteaua mai multi si al duceti undeva unde vreti voi cand se trezeste sa aiba o surpriza.
2. Celebra galeata cu apa(eu am folosit cu Iaurt apoi am aruncat niste fulgi de cereale pe respectivu) la usa nu se invecheste.
4.Sa al legi pe unu de un gard cu lant de protectie pentru biciclete.
5. Daca ai vreun magazin specializat in farse ia niste bomboane cu diferite arome de la gust de ciorapi pana la gust de ****t o sa-i puta gura dragut.
7. Daca nu ai ia un ardei iute o cutie de bomboane da-le cu ardei iute cat mai mult apoi impartele.
8.Un gandac si o punga de jeleuri cipsuri pentru fete de obicei ele sunt cu gandacii
9.Sa te dai disparut sa faci misto de ei sa iti inchizi telu(dar mai intai sa ai anunti ca te-ai saturat de viata etc sa-i sperii putin dar aici intervin profii daca ai niste colegi care dau apa la soareci) si apoi sa apari dupa cateva ore.
9.Sa iei o sticla de suc oricare si sa pui otet(dar se simte mirosul) ardei iute sau ceva care sa nu placa la gust.

Nu prea imi vin acum sincer e ora 2 si de obicei mie imi vin pe loc daca stau sa le gandesc e greu.