| anonim_4396 a întrebat:

O sa vina prietena mea cea mai buna maine la mine si ne vom plimba cu rolele si habar n am ce sa facem dupa. Va rog dat-mi si mie niste idei. FUNDITA!

14 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Puteti sa va uitati la un film bun, sa rasfoiti reviste de moda, sa va impumutati haine si sa va tot imbracati cu diferite haine, puteti merge sa va mai plimbati...happy

| Farcas a răspuns:

Pai daca tot e weekend petreceti`l din plin.Mergeti la un film sau la Mc si apoi invit`o sa doarma la tine si uitati`va la un film bun.Va recomand Mean Girls, o comedie f tare. Distractie.

| baru a răspuns:

Cel mai bine este sa mergeti la un dazin. Este ieftin si distrctiv Pa

| UNfriendLY a răspuns:

Va veti uita impreuna la Eurovision :-)

| Alexandra. a răspuns:

Cati ani aveti? Sa va jucati,, Nu te supara frate!'',,, Monopolis'', iar daca nu ai jocuri de genul, sa puneti muzica la pc pe casti, una sa cante, cealalta sa ghiceasca, cea care mai multe puncte castiga.Sau puteti discuta... happy O simpla discutie poate duce la una luuuunga si interesanta ( experienta proprie). laughing

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Pai dupa ce va plimbati cu rolele stai si la o inghetata, apoi mergeti acasa. Pe drum luati ceva de haleala va uitati la un film acasa, sau gasiti voi ceva, iar seara tarziu iesiti afara, va distrati bine. SA NU LIPSEASCA CATERINCA, daca lipseste... nu mai e tare! laughing

| Mirii (:. a răspuns:

Pai machiativa, facetiva praul reciproc dupa care faceti niste poze.Mergem in mall la o pizza un film sa va uitati dupa baieti dragutsi[daca nu aveti prieteni si daca sunteti mai maricele :d]mai barfiti[desi nu e frumoslaughing. mai merge un weekend asa mai spectaculos laughing]. Depanati amintiri. sunt multe de facut laughing.

| kytty a răspuns:

Bunahappy

iesiti la un suc, mergeti la cofetarie, vorbiti despre ce ati mai facut in timpul liber...

| botafogo a răspuns:

Pai facetiva parul rujativa cu ochii inchisi sau batetiva cu perne dansati faceti prezentare de moda...

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Puteti merge la un suc
o prajitura
la cumparaturi
sa mai chemati colege
daca vreti sa va distrati imi mult in grup

| laura23 a răspuns:

Pai ati putea sa va uitati la un film pe pc. Recomand Twilight :X:X

| Louis_3400 a răspuns:

Pai mergeti prin magazine, la un suc, o inghetata, in parc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uitativa la film.

| kromstein a răspuns:

Sa mancati ceva probabil.