| FeTTiza a întrebat:

Maine o sa vina cea mai buna prietena la mine si as vrea niste idei de distractie maxima in care sa radem si sa ne simtim bine

Fundoi

5 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Poti sa o prezinti prietenilor tai {niste baieti mai de gasca} sa va plimbati sa discutati. sa va uitati la filme.

| Mwhahahaa a răspuns:

Mergeti pe afara
Faceti mistorolling on the floor
Poze
Mancati dulciuri
Dansati
Parada modei
faceti clatite, budinca ceva usor. o prajitura ceva impreuna(o sa fie distractiv sa gatiti impreuna, va bateti cu faina=) dar sa nu fie maicata acasa:d)laughing
faceti un filmulet despre prietenie in care personajele principale sa fiti voi doua.
si suuunt multeee alte lucruri distractive pe care le puteti face impreuna.

enjoy!

| EANS a răspuns:

Este asa simplu, uite o intraga lista sa: va desenati una pe alta, va bateti cu perna, va jucati la calculator, mergeti afara, si multe altel>

| roxy_2350 a răspuns:

Puteti sa va uiteti la o ceomedie faina, sau sa faceti niste teste, niste jocuri ce se pot juca in 2, precum remy sau monopoly. Puteti citi diferite povestioare haioase pe net sau sa va plimbati prin parc. Puteti juca batminton. Distractie placuta!winking

| Petronela a răspuns:

Stati la pc, jucati-va jocuri, cititi reviste, desenati etc