| Alexandrup a întrebat:

O tableta sau un bilet la lady gaga in august?

10 răspunsuri:
| Stefanu a răspuns:

Eu zic tableta, dar tu stii...
Stima!

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Depinde happy dacă ești un mare fan Lady GaGa, îți iei un bilet pentru concert și după aceea poți să mai strângi niște bani pentru o tabletă happy

| cristianfrunza a răspuns:

O tableta laughing Macar intelegi ceva din banii aia!

| RoxyAngelPink a răspuns:

Tableta! desigur!

| mixxjim a răspuns:

Tableta, pe care o s-o poti vedea pe lagy gaga si oricine altcineva oricand vrei happy la spectacol nu e sigur ca o s-o si vezi, chiar daca o sa fii acolo happy

| Lola23 a răspuns:

Tableta....biletul trece, tableta ramanelaughing

| Snoopyyy a răspuns:

O tableta, lady gaga nu iti ramane dar cu tableta ramai si dupa acel concert vei fi bucuros ca ai ales tableta

| Yannass a răspuns:

Daca esti fan Lady Gaga.du-te! Bani vin si pleaca...o sa mai faci bani pentru tableta.

| Dumitrache_Adria_1978 a răspuns:

Iti dau eu un bilet cu 50 lei si ai si lady gaga si iti iei si tableta, ce zici?

Întrebări recente