| LoyCE000 a întrebat:

Oamenii bogati se joaca dea viata?

8 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Cam da, caci ei nu stiu de probleme, neajunsuri, diverse sacrificii, dar pentru ei totul este perfect, unii oameni care au devenit bogati prin munca lor nu se joaca dea viata, dar cei care primesc prin mostenire bogatie, sau alte cai de a deveni usor bogat, da.

| Artemis94 a răspuns:

Majoritatea... sad

| Devonys a răspuns:

Doar cei ce au fost prost crescuti, dar in general nu. Orice copil la viata lui s-a jucat de-a viata dar nu sunt sigur ca peste varsta de 9 ani

| geop a răspuns:

Aşa cred ei, dar nenorocita asta de tipă numită VIAŢĂ se joacă al dracu de rău cu toţi... fara excepţii.

| andreyuu a răspuns:

De obicei oamenii foarte bogati se joaca dea conducatorii, deoarece pentru ei orice se poate cumpara cu bani, un joc deal lor ar fi criza economica.

| AlysukaAlysuka a răspuns:

Da. uniii dintre ei...pt ca daca ai muuuulti bani se duc in cluburi, si drogheaza si asa mai departe si eu cred ca asta inseamna sa te joci dea viata...:*

| bibicutza146 a răspuns:

Nu, oamenii bogati se joaca DE-A viata!

| bosudeoras a răspuns:

Cam asa ceva