| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca in viata nu ar mai exista acei oameni care muncesc din greu, ce s-ar face oamenii bogati?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar beli pwlla laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Ar fi pe cale de dispariție.

| Divy a răspuns:

Ar munci ei din greu și ar avea mai puține responsabilități, sunt unii oameni care au depus efort să fie unde sunt și să ai salariu mare vine cu niște responsabilității și cunoștințe superioare.

| Claudiu1905 a răspuns:

Cred ca suntem pe cale de a afla

| NoFeelings a răspuns:

Ar fura in continuare

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

Nu mi se pare corect ca unii oameni sa fie bogati, alti saraci, alti hoti.Dar gandeste-te ...Nu toti sunt destepti.Nu toti ajung directori. Daca acesti oameni sarmani nu ar exista lumea s-ar prabusi:
1.Campiile si recoltele
2. Centrele industrile
3.Cladirile
4.Restaurantele
(5).Strada