| MenCool a întrebat:

Oare prostia asta cu metinul e contagioasa? Eu cel putin consider ca e un joc fara sens. Voi ce pararere aveti?

12 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Ce e metin?

| AddaXD a răspuns:

Pai nici mie nu prea imi place, adica nu mi se pare cine stie ce. Mare lucru, sa te bati pe acolo si sa cresti in lvl. Si cred ca e si contagios...

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

DEci eu nu mai vreaus a aud de metinlaughing. Iti spun ca e contagioasalaughing. Aproape toti colegii mei joaca metin.Si a inceput doar de la unu`laughing. Eu zic ca ii naspa si nu stiu ce vad la ellaughing. Daca auzi pe cineva care vb de metin si ti-a nu`ti place nu sta langa ellaughing. De proasta ce is mi l`am downloadat si eu si mi l`am umplut de virusi pclaughing. Nu ti`l recomandlaughing

Fuunda?batting eyelashes

Pa, pa pup:*

| Digital112 a răspuns:

Da este si eu m-am contagiat si de 4 ani si inca si acu incerc sa ma las de el noroc cu GM ca mi-a dat ban ca am stat prea mult in v2 laughing

| newperson4him a răspuns:

E un joc stupid, care ma dezgusta profund, si mi se pare absolut inutil. Nu cred ca e chiar contagioasa chestia asta, adica daca stii ca nu`ti place, cred ca ai putina personalitate sa nu te faca prietenii care joaca, sa joci si tu.winking Habar n`am care e satisfactia celor care joaca jocuri de genu`.

| addyy17 a răspuns:

Probabil, nu joc si nici nu o sa ma apuc tongue

| ριтιquтss a răspuns:

E contagios.Am jucat si eu cred ca 3-4 luni, dar m-am lasat. M-am apucat acum 1 luna sau 2 si, m-am lasat laughing. Dar macar nu mi-a dat niciun viruslaughing. Deci E CONTAGIOS NU TE BAGA PE EL.

| vanessa_8029 a răspuns:

Nici eu nu suport jocula sta.nu inteleg toate luptele alea.

cand o vad pe varmea aia mica jucand toata ziua mor.

e ciudat ca o fata sa se bata.in jocuri.straight face

| Andre_2169 a răspuns:

Mi-am pierdut 2 ani degeaba pe prostia aialaughing

| florynutza a răspuns:

Toti copii mici de la mine dupa strada se joaca metin.Nu stiu ce este asa de dragut in el.Ca trebuie sa omori animale si alte chestii.Eu nu m-as juca niciodata.

| Ionutz_9547 a răspuns:

Ai dreptate cred ca si mario e mai interesant decat metin

| Sergono a răspuns:

Și eu am jucat la începutul anului 2010, Metin 2 și am avut o obsesie pentru jocul ăsta, o obsesie care a durat cam 3 luni după care am început să mi plictisesc de el și da mi se pare o prostie de joc, îți pierzi timpul degeaba luptând acolo și tot omorând într-una fără încetare.Mulți se lasă după un timp, îți zic eu din propria experiență!