| adelynaa a întrebat:

Vreau si eu o pararere de la baieti:d
ce parere aveti de fetele care fumeaza?

15 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Nu stiu, este cam greu sa-mi fac o parere dupa un viciu al ei.
Nu stiam ca fumatul determina calitati sau opinii despre o persoana.

| Narcis2007 a răspuns:

O parere foarte proasta...la fel si despre baieti...

| Alex0194 a răspuns:

Naspa ca de altfel si de ceilalti fumatori

| MajorAsshole a răspuns:

Well, eu nu fumez dar nu am de ce sa am o parere proasta despre fetele care fumeaza; iubita fumatoare in schimb, nu o sa am niciodata.

| vladmR a răspuns:

Nu e prea frumos sa o vezi pe prietena ta cum fumeaza sau bea de rupe.Sau pe orice alta fata din punctul meu de vedere

| SEAL a răspuns:

Sa iei scrumiera de fiecare data in bot, scarbos, plus gestu mi se pare oribil pentru o femeie

| QuizMaster a răspuns:

Foarte sexy. Fumatul este ceva recreativ si placut,si e si un mijloc de a intra in discutie cu acea fata(ce tig. iti plac,stii sa dai shoturi, ai incercat vreodata sa fumezi tigari fara filtru, ai fumat vreodata Plugaru) etc...Eu am facut prima cucerire in dragoste cu ajutorul tigarii.

o funda te rog frumos?

| UnbornChild a răspuns:

@ DxQ, TIGAREA?!
Mama, mor cand va vad asa, jur... "tigarea" oh go on.
v-as indesa`o pe gat pana ati invata ca se zice "tigara" nu TIGARE ca doar nu sunteti analfabeti [ no offense ].

| DexterKill a răspuns:

Si eu si prietena mea fumam, mie imi convine sa stau printre fumatori. Stii ce bine te simti cand esti stresat, nu ai tigari si prietena iti ofera ultima ei tigara sau invers? Plus de asta mai bine sa fumeze decat sa-si sparga venele sau sa traga pe nasuchappy. Pace!

| DxQ a răspuns:

Cand vad una care fumeaza la 13-14 ani, imi vine sa ii bag tigarea pe gat. (parere de baiat)

| AloneQsFini a răspuns:

Who cares?

| iHack a răspuns:

Alte distruse. Cocalare?

| Kidd_6010 a răspuns:

Daca si fata si baiatul fumeaza, e ok.Dar daca fumeaza doar fata si baiatul nu fumeaza nu e ok.Depinde ce crede si baiatul despre asta.

| Troll_8466 a răspuns:

Atata timp cat nu fumeaza cat merg pe strada, nu mi se pare iesit din comun.

| Love4Free a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza ca eu cu prietena mea fumam amandoi! dar dar eu nu fumam nu stiu sigur daca era la fel