| XSecretLov3X a întrebat:

Buna Buna! am si eu o rugaminte la roypuppy dog eyes:d.:*. Prietenul meu vrea sa-i demonstrez ca il iubesc.doar ca eu sunt mai "la inceput" si nu stiu cum sa fac sati arat treaba asta. dat fiind eu chiar il iubesc si vreau sati arat asta... doar ca nu prea stiu cum.adica sa fac ceva intrucat sa-i "intru pe sub piele" daca intelegeti voi. plz dau fundita:X:*

Răspuns Câştigător
| corinutza43 a răspuns:

Pai daca esti fata nu trebuie sa ii dem u lui el trebuie sa iti dem u fi foarte rece cu el si o sa vada ca nu te lasi usor si o sa inceapa sa te recucereasca asulta-mi sfatul ca e bine asawinking

4 răspunsuri:
| corinutza43 a răspuns:

Mersi pentru funda respingel ai simitit vreo data o senzatie urata cand candva te respinge? el o sa devina insistent! arata-i ca nu iti pasa de el chiar daca iti pasawinking:X:X:X

| Mariiiaaa a răspuns:

Buna! in primul rand. cati ani ani? si de cat timp esti cu prietenul tau? si in al 2-lea rand iti dau un sfat sa nu ii demonstrezi ca il iubesti prin... hmm cred ca intelegibatting eyelashes

| XSecretLov3X explică (pentru Mariiiaaa):

Nicio data din parerea mea nu-i poti demonstara unui baiat ca-l iubesti prin... parerea mea.sh am 14 j sunte de 2 sap

| Mariiiaaa a răspuns (pentru XSecretLov3X):

Hmmm. unii baieti asa vor. chiar daca nu e normal. dar hmm. pai ce il pasioneaza pe el cel mai mult? care sunt hobby-urilee lui? incearca sa faceti mai multe lucruri in comun. sa stai mai ult cu el. sa ai grija de el. sa il alinti nu stiu. sa il rasfeti.