| orlando12345 a întrebat:

Cum ii arat unei fete ca o iubesc adica eu ii spun toate lucruile astea ma port frumos cu ea, sunt sincer cu ea nu o mint nu o jignesc ma port frumos cu ea o iau in brate, o mangaii o pup ii spun mereu cat de mult o iubesc si ea spune ca vrea sa ii demonstrez si nu stiu cum aveti idee? DAU FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| diiiiiana4cka a răspuns:

Poate ea, e deprinsa ca tu esti tandru mereu, si nu se multumeste cu asta, ii pare ca e putin.PE vreo citeva zile fii mai dur cu ea, nu o suna, dupa revino la cel normal, peurma iar, asta o poate atrage! Succes!

| stef87 a răspuns (pentru diiiiiana4cka):

Copilarii!

| orlando12345 explică (pentru diiiiiana4cka):

Daca ii fac asa sigur numai o sa fiu cu ea pentru ca ea vrea mereu alintata si astea adica mi-am dat eu seama si oricat asi incerca tot nu e destul tot zicea ca eu doar ii zic dar nu ii arat adica nu imi dau seama cum sa ii arat daca ii zic mereu ca o iubesc si o alint mereu si de fiecare data o iau in brate o pup o toate astea nu am mintit-o niciodata nu am jignit-o am incercat sa nu o supar intelegi ce zic si ea zica ca vrea fapte nu vorbe...

| diiiiiana4cka a răspuns (pentru orlando12345):

Dragostea nu se arata dar se simte, nu stiu parerea mea este ca prea ai alintat-o pina acum si ea deja nu pretuieste acest lucru, daca te-ai certa cu ea si nu ai vorbi citeva zile crede-ma ca va intelege cit e de bine cu tine! Ea nu pretuieste, fa-o sa inteleaga ca fara tine e imposibil! Succes! Mersi de funda tongue:*

9 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Poate ca te grabesti, poate ca vrei mai mult tu, dar ea pur si simplu nu e hotarata, altfel aveai un feed-back din partea ei (un raspuns).
Multi va infigeti si vreti sa cuceriti lumea din 3 miscari, sarind peste perioada de cunoastere, prietenie, in care observi daca persoana se potriveste sau nu, daca intr-adevar va fi cea care va sta langa tine intodeauna, daca iti ofera stabilitate emotionala sau pur si simplu e doar o pasiune (placere).
Asa, de dragul de a fi cu o fata, e foarte bine ce faci, doar sa ai grija sa nu o presezi prea mult, acorda-i si libertate de miscare, NU O SUFOCA. Asta nu inseamna ca sa nu o bagi in seama, sa certi, sa nu-i raspunzi la telefon, sa faci pe suparatul (copilarii)! Pur si simplu, daca ii repeti la nesfarsit ceva frumos, devine insignifiant si te va evita sau parasi pe motiv ca o sufoci sau esti plictisitor.
Trebuie doar sa-i demonstezi ca esti mereu acolo, cand are nevoie de tine, ca esti piatra de baza, iar din cand in cand (nu neaparat cu ocazii fixe), fii romantic, surprinde-o cu cate un maruntis!

| RAY a răspuns:

Nu o jingnesti, minti, nu te porti urat mai si intrebari de ce nu te place tu nu vezi ca vrea sa o injuri

| neutrino a răspuns:

Treci la urmatorul pas, pupaturile nu mai sunt de ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i ei funda. ai grija de ce o legi totusi...

| MiruD a răspuns:

Pai nu-i ajunge? Ce mai vrea?
Poate vrea sa te culci cu ea.

| Lukroxy96 a răspuns:

Heihappy sunt sigura ca ea simte si apreciază toate gesturile frumoase pe care le faci. Sa ai grija doar sa nu ajungi in cealaltă extrema。。 pentru ca altfel relatia se va consuma repede. Petreceti timpul cu folos impreuna, sa-si aduca aminte de fiecare clipa. Fii vessel, fa-o sa rada. Impartaseste cu ea succesele si insuccesele. Fii Tuhappy