| Gunit a întrebat:

Ok..nu stiu daca asta e un loc potrivit sa postez intrebarea asta...dar am nevoie de ajutor nu stiu pe unde sa mai caut locuri de munca pe vara. daca ma poate ajuta cineva happy dau funda, respect bere ce vrea

4 răspunsuri:
| Gunit explică:

Bien am uitat sa precizez Constanta.laughing) am incercat sa caut pe net dar nu prea stiu cum sa caut mereu primesc acelasi lucru gen Bona Spania sau animatoare ..nu pre apot sa fiu animatoare pentru ca sunt baiat laughing

Răspuns utilizator avertizat
| TheAnonimous3037 a răspuns:

Depinde de oras...Scrie pe google orasul tau urmat de locuri de munca.Gasesti foarte usor.