| jerry a întrebat:

Papagalul vecinei mele canta foarte incet, azi dimineata le-am dat drumu prin casa, ai mei o zburat pe perdea si a vecinei so lovit peste tot, e grasuta si nu prea poate zbura, tin papagalul eui 10 zile. ii tin gura de slabirebig grin

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Raspunsul tau "danielbv" este foarte bun, numai cine nu a avut papagali nu stie despre ce este vorba. Sa ne gandim mai intai, ca lor le trebuie acordata o atentie aparte, pentru ca nu au clima de acolo, de unde vin ei, de la mama lor, in al doilea rand eu nu am vazut niciodata un papagal gras, cred ca intrebarea este pusa "la misto''. Poate cei care au dat "stupid" nu cred ca papagalii se pot duce si trata la medicul de specialitate, gresit.

3 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Daca ai probleme cu papagalii, du-i la un medic veterinar. Papagalii sunt foarte sensibili, deci trebuie sa acorzi o atentie deosebita ingrijirii lor, alimentatiei etc
O zi buna!
Daniel.

| MisterKat a răspuns:

Sincer. chiar nu inteleg faptul de ce unii au catalogat raspunsul meu ca fiind stupid, daca ei se pricep mai bine sa dea un raspuns! Daca pana si aici au patruns taranoii ca si pe youtube, atunci e grav! Stupid era atunci cand faceam misto de cineva, cand raspundeam aberant... Nu? Cred ca ar trebui facute niste reguli pentru aceste voturi! Opinia mea...

| MisterKat a răspuns:

Multumesc pentru raspuns si sustinere, Elena!happy