| CutiuțăCuSurprizeツ a întrebat:

Ce sa fac daca papagalul meu pui luat de 2 zile sta infoiat cand dimineata nu era asa si manaca mult mai si canta? va rog sunt dispaerata... papagalul este pui are 1 luna dupa ce s-a nascut;(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a fost luat din habitatul lui si de la familia lui. este speriat. si al meu a facut la fel. dupa trei saptamani a inceput sa se obisnuiasca

1 răspuns:
| JenniferJannet a răspuns:

Stii ca papagalul tau daca este perus trebeuie sa manance mult nu?