| MeGusta98 a întrebat:

Papagalul meu nu poate sa zboare sau nu vrea.In prima zi de cand l-am cumparat, din greseala l-am scapat din colivie si a zburat aproape de tavan si a cazut dupa frigider.De atunci nu mai poate zbura,adica cand ii deschid usita el iese si sta pe colivie,atat. Daca il pun pe jos,el doar merge sau zboara foarte putin si aproape de covor,mai mult sare decat zboara. In colivie e jucaus si se joaca cu oglinda. Trebuie sa-l duc la veterinar? Sau macar vreau sa stiu ce are,s-a lovit, e bolnav, ii e frica? Saptamana asta am sa-i iau seminte cu vitamine.

Răspuns Câştigător
| lucianos222 a răspuns:

Salut, eu iti recomand sa te duci cu el la veterinar. Nu e lovit grav, dul doar pentru un control. Bafta!