| anonim_4396 a întrebat:

Paste fericit tuturor! Voi ce faceti in primele doua zile de Pasti. Cel mai bun raspuns (evident) primeste fundita. happybig grin:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumim frumos, un Paste fericit tuturor si din partea mea! Personal, nu voi face nimic iesit din comun, vor fi momente linistite, in familie si, cel mai probabil, ma voi intalni cu cea mai buna prietena si vom ciocni oua rosiihee hee. Tu cum iti petreci Pastele?

2 răspunsuri:
| lexy22 a răspuns:

PASTE FERICIT! Eu petrec cu familia momente de bucurie ciocnind oua colorate(in special rosii), ascult muzica, sun prietenii si familia si le spun le spun SARBATORI FERICITE!, mai decorez casa de Paste...big grin :*:*

| CxXPCC a răspuns:

Multumim, sa ai un paste fericit si tu!
Eu o a chem cativa prieteni si cateva rude si voi rasbatori in familie...happyfiecare cu parerea lui