| Chifla2010 a întrebat:

Paste fericit tuturor. Vreau sa incep un proiect, mai exact un blog (platforma wordpress sau chiar blogger) si caut cativa membri seriosi sa ma ajute cu treaba asta.Nu vreau sa fiu eu owner ci toti care participam la acest proiect. Sa facem un blog cu divertisment sau poate aveti alte ideei. Ce ziceti?

5 răspunsuri:
| drinna a răspuns:

Buna. ma bag si eu happy
trimite-mi id tau

| drinna a răspuns:

Buna happy ma bag si eu.
Trimite-mi un mesaj cu id tau

| Daniela0697 a răspuns:

Hey!
Mi-ar placea sa colaboram.
Imi poti da adresa ta de mail?

| Chifla2010 explică (pentru Daniela0697):

Daca poti te rog sa-mi lasi tu un contact as fi recunoscator.

| Daniela0697 a răspuns (pentru Chifla2010):

Momentan nu pot trimite mesaje pentru ca nu am suficiente punctesad
Dar cand voi putea iti voi trimitehappy